Oferta catering i obsługa gastronomiczna eventów

“Przerwa na kawę”

W trakcie dużych konferencji oraz małych, kameralnych spotkań  „Przerwa na kawę” to czas zawsze z radością witany przez uczestników spotkania. Dobra kawa, słodkie i słone przekąski zregenerują siły i dodadzą potrzebnej energii.

Przygotowana przez nas oferta będzie dopasowana do Państwa  oczekiwań, ponieważ każde, nawet najmniejsze zamówienie traktujemy zawsze indywidualnie.

Event

Impreza integracyjna, konferencja, firmowa wigilia? Niezależnie od okazji, żadna impreza nie może się odbyć bez dobrego jedzenia. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze eventów firmowych pod marką VIEN-WAR, możemy zaoferować Państwu profesjonalną obsługę gastronomiczną dowolnego wydarzenia – pyszne zimne i ciepłe przekąski, napoje oraz słodkości na najwyższym kulinarnym poziomie. 

Niezależnie, czy obsługujemy małe przyjęcie na kilkanaście osób, czy ogromny bankiet z setkami gości – do zadania zawsze podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie. Pomagamy i podpowiadamy, aby wraz z Państwem dobrać najbardziej optymalne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do zadawania nam pytań mailowo lub telefonicznie.