O nas Dowiedz się więcej o naszej restauracji

Zjedz ,
w przytulnym

MARKIZA to nowa marka firmy VIEN-WAR, która działa na rynku usług żywieniowych od 1992 r.

Wieloletnie obserwacje preferencji naszych klientów skłoniły nas do stworzenia nowego konceptu żywienia w miejscu pracy – smacznej, zdrowej, domowej kuchni z rozbudowaną ofertą ulubionych dań mącznych.

W przytulnym, nowoczesnym wnętrzu serwujemy to, co każdy z nas zna z rodzinnego domu… Chcielibyśmy, aby MARKIZA była wyspą na morzu stresu i pośpiechu, gdzie można się zatrzymać, odpocząć i przede wszystkim dobrze zjeść.

Nasz personel to zespół doświadczonych menedżerów, kucharzy i pracowników obsługi, którzy codziennie dokładają wszelkich starań w celu zagwarantowania najwyższej jakości, doskonałego smaku oraz nienagannej estetyki naszych potraw. Z radością serwujemy Państwu to, co najlepsze.

Doskonała lokalizacja gwarantuje łatwy dojazd. Restauracja mieści się w ogólnodostępnym pasażu biurowca, więc może nas odwiedzić każdy, kto tylko ma ochotę spróbować dobrej kuchni w przystępnej cenie.

Specjalna oferta cateringowa MARKIZY zapewnia kompleksową obsługę gastronomiczną szkoleń, konferencji oraz imprez bankietowych.

IMG_1930_custom